Certyfikat dla Szkoły za Akcję „Sprzątanie Świata”

Z radością informujemy, że działania, jakie podjęliśmy w ramach udziału placówki w ogólnopolskiej Akcji „Sprzątanie Świata” przyczyniły się do pobicia rekordu ostatnich lat w liczbie uczestników i zebranych odpadów! Akcja odbywała się pod patronatem Fundacji Nasza Ziemia. Dzięki udziałowi w niej nasi uczniowie mieli możliwość zaangażowania się w piękne dzieło poprawy środowiska naturalnego najbliższej okolicy oraz uczestniczenia w ogólnopolskiej lekcji nie śmiecenia. Wszystkie działania zaowocowały przyznanym dla szkoły Certyfikatem. Jesteśmy niezwykle zbudowani postawą naszych uczniów i wierzymy, że hasło, które przyświecało nam w tegorocznej Akcji: „Myślę, więc nie śmiecę!” pozostanie z nami na dłużej i będziemy je dalej wspólnie promować w naszych codziennych ekologicznych działaniach.