„Aby zapalać innych, samemu trzeba płonąć”

Uroczystość poświęcona Dniu Edukacji Narodowej odbyła się w naszej szkole w dniu 15 października. Została na nią zaproszona cała społeczność szkolna.
Pani Dyrektor, z okazji tego święta, wygłosiła przemówienie i wręczyła pamiątkowe dyplomy nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym.
Następnie klasa 8 przedstawiła krótki program satyryczny opisujący z przymrużeniem oka współpracę, relacje nauczyciela i uczniów na lekcjach. Klasa 6b uzupełniła akademię wierszami. Całość przeplatana była piosenkami o tematyce szkolonej w wykonaniu obu klas.
Widownia żywiołowo reagowała na skecze, śmiała się i ochoczo włączała się do wspólnego śpiewania. Wszyscy pracownicy szkoły otrzymali kartki z życzeniami wykonane przez uczniów.
Nad całością przygotowania akademii czuwały panie Edyta Sochanowska i  Jolanta Świebodzka, za co im serdecznie dziękujemy!

Szczególne podziękowania kierujemy również do Rady Rodziców, którzy po raz kolejny pokazali, że wspierają i doceniają nasze działania, za co my, nauczyciele oraz wszyscy pracownicy szkoły, jesteśmy ogromnie wdzięczni.
Galeria zdjęć!!!