Akcja „ Pierwszaki 2019/2020 – zdrowo i bezpiecznie do szkoły”

16 października 2019 roku uczniowie klasy I wraz z wychowawcą Małgorzata Jabłońską i rodzicami panią Bożeną Chrabąszcz, panią Anetą Jaworską i panią Beatą Giemzą uczestniczyli w spotkaniu, którym celem było przekazanie dzieciom najważniejszych wiadomości na temat bezpieczeństwa oraz propagowanie zdrowego i higienicznego stylu życia. Wiadomości te zostały przekazane pierwszakom przez panią pielęgniarkę, policjantów, strażaków oraz przedstawicieli KRUS-u. Wielką atrakcją spotkania był Edek, redakcyjna maskotka „Echa Dnia”.
Na spotkaniu tym uczniowie z radością przybili piątkę z bramkarzem PGE VIVE Kielce Mateuszem Korneckim. Mogli także potrenować sztukę walki Karate naśladując Mistrza tej techniki obrony.
Następnie odbyło się wspólne zdjęcie klasy pierwszej, które ukaże się w specjalnym dodatku 5 grudnia 2019r. wraz z „Echem Dnia”. Uczniowie otrzymali upominki w postaci odblasków i planów lekcyjnych.. Po zakończonym spotkaniu w ramach akcji Pierwszaki udali się wszyscy do Multikina oglądając film edukacyjny o bezpieczeństwie i zdrowym stylu życia. Uśmiechnięci i pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły.
Galeria zdjęć!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *