Dzień Babci i Dziadka

…. Dla Was laurki, kwiaty, rysunki.
Dla Was cukierki i podarunki.
Dla Was nad bratkiem barwne motyle!
To za moc troski i serca tyle!…

Mimo, że styczeń jest mroźnym miesiącem, to są takie dwa dni – 21 i 22, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. Dzieje się tak za sprawą dwóch ważnych świąt – Dnia Babci i Dnia Dziadka. Daty te są wypełnione radością, uśmiechem oraz wzruszeniem.

22 stycznia 2024 r. punktualnie o godz. 10.00 w murach naszej szkoły odbyła się wspaniała uroczystość. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej dzieci z klas 0 -3 przedstawiły swoje programy artystyczne. Kochanym babciom i dziadkom w ten sposób pragnęły podziękować za trud włożony w ich opiekę. Klasa 0 i klasa 1 przygotowała piękne wiersze i piosenki. Klasa 2 zaprezentowała romantyczną historię miłości babci i dziadka w czasach PRL-u. Natomiast klasa 3 przedstawiła krótką charakterystykę babć i dziadków oraz wykonała pokaz taneczny do utworu ” Hej babciu, hej dziadku”. Każdy z występów nagrodzony był gromkimi brawami. Młodzi artyści z przejęciem odtwarzali swoje role.

Na zakończenie spotkania Pani Dyrektor złożyła życzenia licznie przybyłym gościom oraz pogratulowała występu uczniom. Spotkanie upłynęło w serdecznej atmosferze.
Do zobaczenia za rok! Fotorelacja!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *