Dzień Dziecka w naszej szkole

Rada Rodziców w dniu 31 maja zorganizowała na terenie naszej szkoły obchody Dnia Dziecka. Przygotowano wiele atrakcji, ale oczywiście największym zainteresowaniem cieszyły się  dmuchane zjeżdżalnie. Uczniowie mogli spróbować waty cukrowej, zagrać w gry i zabawy z nagrodami. Chętni choć na jeden dzień zmieniali kolor włosów i robili sobie balonowe zwierzątka. Zabawa była wyśmienita. Uczniowie, rodzice i nauczyciele naszej szkoły wspólnie świętowali ten dzień, bo każdy z nas jest dzieckiem.

Szczególne podziękowanie dla głównego sponsora Dnia Dziecka – firmy Nordkalk Miedzianka. Dziękujemy!!!

Fotorelacja!