Konkurs „Bezpiecznie na wsi”.

23 czerwca 2021r. w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach odbyło się podsumowanie konkursu „Bezpiecznie na wsi”.
Celem konkursu, którego inicjatorem był Okręgowy Inspektor Państwowej Inspekcji Pracy w Kielcach, było przybliżenie najmłodszym mieszkańcom powiatu kieleckiego zasad bezpieczeństwa w gospodarstwach rolnych i domowych na terenach wiejskich. Do konkursu zgłosiło się 11 szkół z terenu powiatu kieleckiego, łącznie 150 uczniów.
Uroczyste podsumowanie swą obecnością uświetnili st. bryg. Sławomir Karwat – Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach, Adam Derza – Okręgowy Inspektor Państwowej Inspekcji Pracy w Kielcach, Józef Cepil – Dyrektor Oddziału Regionalnego ARMiR w Kielcach, Jarosław Ziemniak – Zastępca Dyrektora Oddziału Regionalnego KRUS w Kielcach, st. sierż Małgorzata Pędzik – Komenda Miejska Policji w Kielcach.

Uczennice naszej szkoły otrzymały nagrody rzeczowe oraz dyplomy:

  • Magdalena Wijas z klasy 7b za zdobycie II miejsca,
  • Wiktoria Wychowaniec z klasy 6 – za wyróżnienie.

Szczególne podziękowanie otrzymała Pani dyr. Agata Skalska oraz szkolny koordynator konkursu Jolanta Świebodzka. Po zakończonej uczestnicy uroczystości mieli możliwość zapoznania się ze specyfiką służby strażaków, obejrzeć pojazdy oraz sprzęt ratowniczy będący na wyposażeniu JRG Nr 1 KM PSP Kielce. Niestety ze względu na wyjazd na wycieczkę koordynator i nagrodzone uczennice nie mogły uczestniczyć w podsumowaniu. Pani dyrektor, ze względu na sprawy służbowe, również nie mogła uczestniczyć w uroczystości.
Nagrody w ich imieniu odebrała pani Edyta Sochanowska.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy! Fotorelacja!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *