Konkurs Wiedzy Czytelniczej

Biblioteka Centrum Kultury we współpracy z panią Moniką Kowal od kilkunastu lat organizuje konkurs czytelniczy, w tym roku odbywał się pod nazwą „Balladyna – czarny charakter w twórczości Juliusza Słowackiego”.  Uczniowie klasy VIII Diana Gos, Marlena Woroch, Magdalena Wijas i Bartłomiej Zarychta reprezentowali naszą szkołę w tych zmaganiach.
Konkurs składał się z trzech etapów: wiedzy o lekturze, życiorys Juliusza Słowackiego i recytacji wybranego przez siebie fragmentu „Balladyny”. Był to niezwykle trudny konkurs, który wymagał od uczestników ogromnego wkładu pracy i zaangażowania. Tym bardziej jesteśmy dumni, że Diana Gos zajęła 2. miejsce w etapie pisemnym i ustnym oraz otrzymała nagrodę za najlepszą Miniaturę Sceniczną.
Gratulujemy uczestnikom i dziękujemy, że tak wspaniale reprezentowali naszą szkołę. Jesteśmy niezwykle dumni z naszych uczniów!!!

Fotorelacja!!!