Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek w Języku Obcym

Jak co roku uczniowie naszej szkoły wystąpili w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek W Języku Obcym, organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Henryka Sienkiewicza w Łosieniu. Celem konkursu jest rozwijanie umiejętności językowych i muzycznych uczniów oraz ich prezentacja w formie uczniowskich interpretacji. W tym roku naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VIa – Aleksandra Król oraz Oskar Szymkiewicz. W duecie zaśpiewali oni świąteczną piosenkę Christmas Praise Is In The Air i wyróżnieni zostali nagrodą w postaci I miejsca w kategorii klas IV-VI, za piękne wykonanie tego utworu. Oprócz dyplomów i nagród rzeczowych, które otrzymali, wrócili do szkoły z ogromną satysfakcją z powodu wygranej. Gratulujemy im serdecznie i życzymy kolejnych sukcesów!