Podwójne zwycięstwo w turnieju siatkarskim

blogger-image-85926876W środę 8 czerwca odbył się VI Turniej Siatkarski Dziewcząt o Puchar Dyrektora SP w Rykoszynie. Do rywalizacji przystąpiło siedem  drużyn z terenu naszej gminy: SP w Piekoszowie, SP w Zajączkowie, SP w Górkach Szczukowskich, SP w Brynicy, SP w Micigoździe oraz  dwie ekipy z naszej szkoły.

Rywalizacja odbywała się w dwóch grupach i po jej zakończeniuimages wyłoniły się pary półfinałowe. W pierwszym meczu o finał zagrały drużyny z Rykoszna I i Zajączkowa a w drugim Micigózd – Rykoszyn II. W wielkim finale spotkały się ekipy z naszej szkoły, w bratobójczym pojedynku zwyciężyła drużyna Rykoszyn I (2:0). W meczu o trzecie miejsce Micigózd pokonał zespół z Zajączkowa 2:1. Zwycięski drużyny otrzymały puchary i dyplomy które w imieniu pani dyrektor wręczyła pani Anna Jarosz. Dodatkowo każda drużyna otrzymała w nagrodę za uczestnictwo piłki do siatkówki.  Jak co roku wybrano również najlepszą zawodniczkę turnieju, okazała się nią Gabriela Miśkiewicz  z SP w Micigoździe, w nagrodę odebrała pamiątkową statuetkę. 

Serdecznie podziękowanie pani dyrektor Marzenie Szymczyk za ufundowanie nagród i dyplomów oraz wszystkim uczestnikom za przybycie i sportowa rywalizacje w duchu fair play.

Galeria z turnieju

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *