Pokaz iluzji i magii w naszej szkole

Dnia 11 maja dzieci z oddziału przedszkolnego „0” oraz uczniowie  z klas I, II i III  uczestniczyli w niezwykłym  pokazie iluzji i magii.

Zaproszony magik zaprezentował  różne sztuczki magiczne ze znikającymi kuleczkami, kolorowymi chustami, magicznym sznurkiem i kolorowymi piłeczkami. Zadziwił  wszystkich swoimi niezwykłymi zdolnościami.  Zapraszał do współpracy dzieci młodsze jak i starsze. Wszyscy bardzo chętnie uczestniczyli w magicznych przedstawieniach by choć przez chwilę poczuć się czarodziejem. Uczniowie dokładnie podpatrywali artystę chcąc się nauczyć niektórych sztuczek.
Choć wszyscy dociekliwi mieli nadzieję, że zdemaskują magika i dowiedzą się prawdy na temat sztuczek iluzjonisty, tak się nie stało. Magia pozostała magią. Fotorelacja!!!