Ślubowanie klasy pierwszej

W poniedziałek 03 października 2016 roku w Szkole Podstawowej w Rykoszynie odbyła się uroczystość Ślubowania Pierwszoklasistów. Piętnaścioro  uczniów w obecności dyrekcji, nauczycieli, uczniów klasy V i licznie przybyłych rodziców zostało pasowanych przez Panią Dyrektor –  Marzenę Szymczyk na uczniów klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Rykoszynie. Dzieci popisywały się pierwszymi  zdobytymi  umiejętnościami. Uroczystość wzbogacił program artystyczny w wykonaniu uczniów klasy V, przygotowany przez panią  Annę Jarosz .

    Na pamiątkę  ślubowania  pierwszaki dostały dyplomy, czapki, które będą ich wyróżniać podczas szkolnych wycieczek. Starsi koledzy również przygotowali niespodzianki w postaci  własnoręcznie wykonanych zakładek do książek.

    Po zakończeniu uroczystości  na pierwszaków czekała  niespodzianka w formie ogromnego tortu- księgi z imionami i nazwiskami wszystkich uczniów. Po słodkim poczęstunku dzieci  wraz z wychowawcą  Małgorzatą Jabłońską , rodzicami wzięły udział we wspólnej zabawie .

Galeria zdjęć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *