Spotkanie z policjantem – wiedza w prezencie

Wszystkie inwestycje w bezpieczeństwo, to większe lub mniejsze zwycięstwo nas wszystkich. Ta myśl przyświecała nam podczas podejmowania zadań związanych z różnymi formami edukacji w tej przestrzeni, a dzięki nim możemy sprawiać, że bezpieczne zachowania w jakimś stopniu utrwalą się w naszej pamięci i będziemy mogli je przekazywać kolejnym osobom.
Niewątpliwym przykładem poznawania, utrwalania i promowania właściwych zachowań dotyczących szeroko pojętego bezpieczeństwa było zorganizowanie dla naszych uczniów i przedszkolaków spotkania z mł. asp. Tomaszem Klimczewskim z Komendy Policji w Kielcach, które miało miejsce 6 grudnia. Data nie była przypadkowa, uczniowie dostali w prezencie wiedzę o tym, jak bezpiecznie korzystać z drogi, jak dbać o bezpieczeństwo w świecie wirtualnym i realnym.

Zapraszamy do fotorelacji