Stypendia Wójta Piekoszowa

Po raz kolejny w naszej gminie przyznano stypendia dla najzdolniejszych uczniów. Wójt Gminy Piekoszów Zbigniew Piątek zainicjował powstanie takiej formy nagrody dla uczniów, którzy mają średnią powyżej 5,5 oraz wzorowe zachowanie.
Stypendia rozdano 19 czerwca podczas „Mega Mocy  Piekoszowa”, okazało się, że nasza gmina obfituje w uzdolnionych uczniów. Stypendystów było bardzo wielu, również nasza szkoła miała swoją reprezentację:

• Piotr Szafulski  z klasy VIII b
  • Magdalena Wijas z klasy VIII b
  • Oliwier Głuch z klasy VII,
  • Nadia Lesiak z klasy VII
  • Natalia Głuch z klasy VI
  • Kordian Sobczyk z klasy V
  • Jakub Włodarczyk z klasy V

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również zdobędziecie nagrody, a nasza szkolna reprezentacja będzie jeszcze liczniejsza! Pragniemy pogratulować rodzicom naszych stypendystów, że mają tak uzdolnione i pracowite dzieci, które napawają dumą naszą szkolną społeczność!
Galeria zdjęć!!!