Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Zakończenie Roku Szkolnego odbyło się w tym roku w dn. 24 czerwca. Obchody rozpoczęła Msza Święta w Kościele Parafialnym w Rykoszynie. Następnie uczniowie klas 0 – 3 pożegnali się ze szkołą na czas wakacji. Po krótkiej przerwie swoje świadectwa, nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców oraz upominki od pani Dyrektor odebrali również uczniowie klas 4 – 8.

Był to również czas pożegnań, społeczność szkolna reprezentowana przez klasę VII przygotowała życzenia i krótki program artystyczny dla klasy VIII a i VIII b, które opuściły już mury naszej szkoły.

Ogromne wzruszenie towarzyszyło również przy pożegnaniu wieloletniego pracownika naszej szkoły, pani Bożeny Walczak, która odchodzi w tym roku na emeryturę. Grono Pedagogiczne z panią Dyrektor, uczniowie i rodzice życzyli pani Bożence wszystkiego co najlepsze na kolejnym etapie w jej życiu.

Zakończenie Roku swoją obecnością uświetnił również Radny Gminy Piekoszów pan Zdzisław Grosicki.

Przed uczniami dwa miesiące wakacji, zasłużonego odpoczynku po ciężkiej dziesięciomiesięcznej pracy. W imieniu Dyrektora, Nauczycieli życzymy wszystkim bezpiecznych, radosnych, pełnych podróży, nowych wrażeń wakacji! Bawcie się wyśmienicie i do zobaczenia we wrześniu!!!

Fotorelacja!!!