Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Wzajemna życzliwość, grzeczność, uprzejmość, serdeczność – są jak piękne kwiaty na kobiercu ludzkiego życia. Warto więc pieczołowicie pielęgnować i szanować to piękno. Dlatego, my uczniowie Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego w Rykoszynie, zwracamy się z szerokim apelem do wszystkich uczniów i ludzi dorosłych o eksponowanie wzajemnej życzliwości, uprzejmości, serdeczności i sympatii.

21 listopada obchodzimy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.

Z  tej okazji świetlica szkolna po raz kolejny zorganizowała szkolny Plebiscyt na najżyczliwszego kolegę i koleżankę oraz konkurs plastyczny „Laurka dla życzliwych”.
Uroczysty apel odbył się 22 listopada. Podczas apelu zostały wręczone kolorowe ordery laureatom plebiscytu. Kandydatów było bardzo wielu ale ostatecznie ordery życzliwości otrzymali : Hubert Smardzewski z kl. VI a, Amelia Kojac z kl. V, Dominik Kędziora z kl. IV, Natalia Poddębniak z kl. II.
Nagrodzono również zwycięzców konkursu plastycznego dyplomami i drobnymi upominkami. Spotkanie uatrakcyjnił program artystyczny, wiersze i piosenki przygotowane przez  uczniów  z klasy V.
Galeria zdjęć!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *