SZTANDAR SZKOŁY – PROŚBA O SPONSORING

Szanowni Państwo!

Dyrektor, Grono Pedagogiczne, Rada Rodziców, Uczniowie Szkoły Podstawowej w Rykoszynie zwracają się z ogromną prośbą o wsparcie finansowe niezbędne do przeprowadzenia uroczystości związanej z nadaniem imienia i zakupem sztandaru.
Nauczanie dzieci w Rykoszynie rozpoczęło się prawie 100 lat temu, w 1927 roku. W 1994 r. został przekazany do użytku nowy budynek szkoły. Jest on nowoczesny, zadbany, dobrze wyposażony, gwarantujący dobre warunki nauki i pracy. Wykwalifikowana i kreatywna kadra pedagogiczna dba o wysoki poziom kształcenia naszych uczniów. Szkoła ma na koncie wiele sukcesów o randze gminnej, powiatowej i wojewódzkiej. Zwieńczeniem wszelkich podjętych przez nas starań i działań będzie nadanie szkole imienia i sztandaru.
W mijającym roku szkolnym zakończyliśmy procedury związane z wyborem patrona szkoły. W wyniku głosowania na patrona wybrano Józefa Piłsudskiego. Przed nami uroczystość nadania szkole imienia wraz z wręczeniem sztandaru, która odbędzie się 11 października 2018 roku. Środki finansowe na zakup sztandaru zbieramy samodzielnie. Każda, nawet najmniejsza kwota, pomoże nam w realizacji tak ważnego zadania. Dlatego zwracamy się do Państwa z gorącą prośba o wsparcie finansowe. My ze swej strony zobowiązujemy się opublikowania na stronie szkoły listy darczyńców wraz z podziękowaniem.
Z góry bardzo serdecznie Państwu dziękujemy za okazaną nam przychylność. 

Społeczność Szkoły Podstawowej w Rykoszynie

Nr konta bankowego, na który prosimy o dokonywanie wpłat: Bank Spółdzielczy w Łopusznie                                                                              30 8499 0008 0401 5633 3000 0001

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *