Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

images„Wakacje to nie tylko czas na odpoczynek…to przede wszystkim czas na wykorzystanie wiadomości zdobytych w czasie roku szkolnego”.


Pożegnaliśmy właśnie kolejny rok szkolny, 22 czerwca uroczyście zakończyliśmy naukę. Było to bardzo wyjątkowe wydarzenie pełne radości, śmiechu, ale także wzruszeń, smutku i łez.

Tradycyjnie, uroczystość rozpoczęła się od Mszy Świętej, w której wspólnie dziękowaliśmy za minione dziesięć miesięcy wytężonej pracy. W szkole czekało na wszystkich wiele niespodzianek. Pani Dyrektor serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych i wręczyła mnóstwo nagród naszym wspaniałym i zdolnym uczniom. Laureatom konkursów, osobom, które zdobyły celujące i bardzo dobre wyniki w nauce i tym, którzy nie opuścili ani jednego dnia w szkole.

Galeria zdjęć!!!


Swoją obecnością zaszczycił nas również wyjątkowy gość, Wójt Gminy Piekoszów Zbigniew Piątek. Przybył, aby osobiście wręczyć uczniom z najlepszymi wynikami w nauce nagrody, czyli stypendia. Gabriela Pietrzykowska, Katarzyna Grabowska i Angelika Gołuch to trzy laureatki Stypendium Wójta Gminy Piekoszów. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku wszyscy uczniowie będą się starać, aby znaleźć się na miejscu dziewczynek. Ponadto pan Wójt, zaprosił wszystkich na festyn rodzinny MEGAMOC Piekoszowa, na którym wręczona zostanie kolejna nagroda czyli „Laur Piekoszowski”.
Pan Wójt przybył do nas jeszcze w jednym celu, uroczycie pożegnał panią Annę Jarosz i Zofię Chmielewską, ponieważ, od przyszłego roku szkolnego, nie będą one już dzielić się z naszymi uczniami swoją wiedzą i doświadczeniem. Panie podjęły decyzję o przejściu na zasłużoną emeryturę. Pożegnaniom, uściskom nie było końca. Pani Dyrektor, Grono Pedagogiczne, Rada Rodziców i uczniowie serdecznie, ale i ze smutkiem, żegnali odchodzące panie, które tak wiele pracy i serca, przez wszystkie lata, wkładały w rozwój naszej szkoły i w edukację wielu dzieci.
Na zakończenie uczniowie klasy III, VI i VII przedstawili program artystyczny, przypominający o tym, jak ważne, w czasie wakacji, jest dbanie o bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich.
Uczniowie otrzymali świadectwa w dłonie i z uśmiechem na ustach wyruszyli w poszukiwaniu nowych, wakacyjnych przygód. Życzymy Wam udanego wypoczynku!
Wakacje czas zacząć! Widzimy się 3 września!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *