Umiem pływać 2015

Do  20 maja b.r. uczniowie klasy trzeciej z naszej szkoły brali udział w projekcie powszechnej nauki pływania „Umiem pływać ” . Zajęcia odbywały się od 11.02 2015 r. dwa razy w tygodniu ( 20 godzin ) w Pływalni „ Olimpic „ w Strawczynku wraz z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Łosieniu. Po kilku miesiącach wspólnych zmagań nawiązały się nowe znajomości i przyjaźnie.

W trakcie nauki pływania większość uczniów brała udział także w konkursie plastycznym na logo projektu związanego z nauką pływania. Prace plastyczne naszych uczniów można oglądać na gazetkach w pływalni. Okazało się, że wszyscy nasi uczniowie zostali nagrodzeni, a nagrody zostaną przesłane do szkoły w późniejszym terminie i przekazane do rąk uczniów.

W środę 20 maja młodzi pływacy otrzymali certyfikaty ukończenia kursu z rąk trenera.

Wielkim talentem pływackim zabłysnęła Martyna Sobczak, która zadeklarowała się dalej rozwijać swoje zdolności.

Opiekę nad uczniami sprawowała p. Iwona Jakubowska.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta