XII Gminny Konkurs Czytelniczy

14 maja 2015r. uczniowie naszej szkoły brali udział w XII Gminnym Konkursie Czytelniczym organizowanym przez Bibliotekę Centrum Kultury i Szkołę Podstawową w Piekoszowie. tegoroczne hasło brzmiało: ” Odkrywamy sekrety tajemniczego ogrodu”. Zadaniem uczniów było szczegółowe opanowanie treści dwóch książek
F. Hodgson-Burnett „Mała księżniczka” i „Tajemniczy ogród” oraz wnikliwe zapoznanie się z filmem A. Holland „Tajemniczy ogród”, rozpoznanie różnic między filmem a lekturą. Do konkursu przygotowało się troje uczniów pod kierunkiem nauczyciela j.polskiego p. Marty Kotwicy.

I miejsce w kategorii znajomości treści książki zdobyła Amelia Snoch z kl. V, a uczeń kl. VI Łukasz Wojtasiński zdobył wyróżnienie.

I miejsce w kategorii znajomości filmu zdobyła Daria Kozioł z kl. V       Gratulacje dla wszystkich uczniów i nauczyciela!!!!!!

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta