Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024

W poniedziałek 4 września uroczyście zainaugurowano w naszej szkole nowy rok szkolny! Uczniowie wraz z nauczycielami w asyście pocztu sztandarowego rozpoczęli ten dzień od Mszy Świętej. Następnie wszyscy spotkali się na sali gimnastycznej. W tym ważnym dla nas dniu zagościli u nas Burmistrz Miasta i Gminy Piekoszów Zbigniew Piątek, Ksiądz Proboszcz Tadeusz Lalewicz, Kierownik Referatu Edukacji i Obsługi Placówek Oświatowych Miasta i Gminy Piekoszów Justyna Robak oraz przedstawiciele szkolnej Rady Rodziców Anita Podsiadły i Przemysław Błoński.

Wszyscy goście przywitali zgromadzonych uczniów, nauczycieli i rodziców i życzyli im pomyślności w nowym roku szkolnym.

Dzień ten był dla społeczności Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego dniem wyjątkowym, ponieważ oficjalnie swoje urzędowanie rozpoczęła nowa Pani Dyrektor mgr Jolanta Laskowska. W swoim przemówieniu zwróciła się do uczniów, nauczycieli i rodziców, życzyła wszystkim, aby ten rok był rokiem, w którym będziemy razem świętować sukcesy, wspierać się w trudnościach i dążyć do bycia najlepszą wersją siebie.

Nauczyciele, pracownicy niepedagogiczni i uczniowie przekazali na ręce Pani Dyrektor życzenia:

W imieniu nauczycieli i uczniów życzymy nowej pani Dyrektor
wielu sukcesów w pracy, nieustających powodów do dumy z osiągnięć uczniów i absolwentów szkoły, stałego wsparcia od zawsze zaangażowanej i pomocnej kadry pedagogicznej i pracowników obsługi oraz „dobrych wiatrów” w oświacie.
Tak, aby nasza wspaniała szkoła mogła kontynuować swoje wieloletnie już tradycje dobrego kształcenia i wychowania.
Pani Dyrektor! Witamy i życzymy wszystkiego najlepszego na nowym etapie Pani życia i życia szkoły!

Galeria zdjęć!!!

Te wpisy mogą Cię zainteresować