Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnegp odbędzie się 22 czerwca 2023 r. (czwartek) o godzine 11:00 na sali gimnastycznej. Uroczystość obejmować będzie wręczenie nagród za celujące i bardzo dobre wyniki w nauce, podziękowania dla rodziców i akademię z okazji pożegnania klasy ósmej.

W tym dniu uczniowie przychodzą na swoje zajęcia i pozostają pod opieką nauczycieli i wychowawców. Po zakończeniu uroczystości odwóz będzie o 13:30. Świetlica pracuje od 7:00 do 16:00.

W dniu 23 czerwca 2023 r. (piątek) Zakończenie Roku rozpocznie się o 7:30 na sali gimnastycznej od powitania  uczniów przez Dyrektora Szkoły. Następnie uczniowie udadzą się do sal celem odbioru świadectw. O godz. 8:50 spod szkoły nastąpi dowóz chętnych uczniów na Mszę Świętą do Kościoła Parafialnego w Rykoszynie. Po Mszy Świętej autokar odwiezie uczniów dojeżdżających.

Dyrektor Szkoły wraz z delegacją uczniów i nauczycieli w dn. 23 czerwca na zaproszenie Wojewody Świętokrzyskiego i Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty udadzą się na Wojewódzkie Zakończenie Roku Szkolnego w Powiatowym Zespole Szkół w Łopusznie.

Dyrektor Szkoły
Agata Skalska

Te wpisy mogą Cię zainteresować

Skip to content