UWAGA

W związku z nowym Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 18 marca 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 od poniedziałku (22 marca 2021) uczniowie klas 1-3 przechodzą na naukę zdalną. Wychowawcy na bieżąco przekazywać będą uczniom i rodzicom informacje przez e-dziennik. Rozkład zajęć ulegnie małej modyfikacji ze względu na zmianę nauczyciela geografii i wychowania fizycznego, wszystkie zmiany zostaną naniesione na e-dziennik, w związku z tym prosimy na bieżąco sprawdzać. Lekcje prowadzone będą przy pomocy platformy ZOOM.

Przedszkole i oddział zerówki w dalszym ciągu pracują stacjonarnie w szkole, dowóz i odwóz dzieci zerówkowych odbywać się będzie tak, jak do tej pory (rano bez zmian, a po zajęciach o 13:30 od poniedziałku do piątku). Obiady dla oddziału przedszkolnego nadal będą zapewnione.

Ponadto w tym okresie, dla dzieci z klas I-III, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19, szkoła może zorganizować opiekę świetlicową oraz zajęcia zdalne na terenie szkoły. Warunkiem jest złożenie wniosku przez rodziców.

Wszelkie informacje przekazywane będą na bieżąco za pomocą strony internetowej szkoły i e-dziennika. W razie wątpliwości prosimy o kontaktowanie się z wychowawcami.

Dyrektor Szkoły

Agata Skalska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *