VI Memoriał Urszuli Marciniak – FINAŁ

26 marca 8 reprezentantów naszej szkoły uczestniczyło w zmaganiach wojewódzkich Memoriału Urszuli Marciniak, który odbył się na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego, Wydziale Nauk Ścisłych i Przyrodniczych w Kielcach.
Do rywalizacji przystąpiło ponad 80 uczestników w czterech kategoriach, W każdej z nich odbyły się trzy rundy rozwiązywania łamigłówek, każda po 45 minut. Po przerwie i słodkim poczęstunku, uczestnicy wysłuchali dwóch prelekcji „Kim była Urszula Marciniak” oraz „Łamigłówki matematyczne i logiczne. Dlaczego są takie ważne”.
Do ścisłego finału awansowało dwóch uczniów naszej szkoły Jakub Chodynicki oraz Bartłomiej Zarychta. Uczestniczyli oni w rundzie finałowej, również 45 minutowej.
Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Wszystkim gratulujemy!

Dziękujemy również rodzicom, którzy zadbali o bezpieczny dojazd uczniów na rozgrywki.

Fotorelacja!!!
Videorelacja!!!