„ZDROWE, SMACZNE, KOLOROWE – KUPUJĘ PRODUKTY KRAJOWE”

ZDROWE, SMACZNE, KOLOROWE – KUPUJĘ PRODUKTY KRAJOWE”
Pod tym hasłem kryje się konkurs plastyczny organizowany na szczeblu wojewódzkim, którego organizatorem był oddział Terenowy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Kielcach. Celem konkursu było budowanie świadomości zakupowej poprzez zwrócenie uwagi dzieci w wieku szkolnym na artykuły rolno-spożywcze wytworzone w Polsce z użyciem polskich surowców, a co za tym idzie na kształtowaniu patriotyzmu konsumenckiego. Na konkurs wpłynęło 387 prac.
Z ogromną dumą informujemy, że wśród laureatów konkursu znalazł się uczeń naszej szkoły – Bartosz Wnuk z klasy V, który uplasował się na II miejscu.

Nagrodę Bartoszowi wręczył Jacek Toś, Dyrektor Oddziału Terenowego KOWR w Kielcach gratulując mu zwycięstwa, do których i my się przyłączamy, życząc młodemu artyście wielu sukcesów w przyszłości.