DZIEŃ BABCI I DZIADKA

,,BABCIA  jest  dla wnuków trochę rodzicem, trochę nauczycielem  i trochę najlepszym przyjacielem”.

,,DZIADEK, to ktoś, kto ma srebrne włosy i złote serce”.

Babcia i dziadek- najsilniejsze spoiwo rodziny. Kochani przez wnuków za cierpliwość, troskliwość, ciepło i wrażliwość.  Mają wielki udział w tym, że ich wnuki mają szczęśliwe i radosne dzieciństwo.  22 stycznia gościli w naszej szkole i usłyszeli od swych wnucząt wiele ciepłych słów i gorących życzeń.
Uroczystość dla drogich seniorów rozpoczęła pani Dyrektor Szkoły Agata Skalska, która powitała serdecznie wszystkich przybyłych gości, nauczycieli i dzieci. Następnie rozpoczął się program artystyczny, na który złożyły się: piękny układ choreograficzny szkolnej grupy tanecznej, występy słowno- muzyczne dzieci klas 0,I,II i III. Po odśpiewaniu ,,Sto lat’’ i wręczeniu drogim Dziadkom upominków wystąpił zespół ludowy z Rykoszyna.  Uroczystość zakończyła się słodkim i smacznym poczęstunkiem.

W tym pięknym dniu życzymy Wam drogie Babcie i Dziadkowie dużo zdrowia, samych pięknych i radosnych chwil każdego dnia!
Fotorelacja!

Te wpisy mogą Cię zainteresować