ZABAWA KARNAWAŁOWA W NASZEJ SZKOLE

Niech żyje bal…

 W czwartek 23 stycznia 2020 roku uczniowie naszej szkoły  w karnawałowych nastrojach przybyli  na bal. Już od  godziny 13.30 nasi najmłodsi podopieczni, przebrani w  różnorodne kostiumy pod okiem wychowawców i nauczycieli rozpoczęli zabawę. Tańcom i zabawom nie było końca.  W trakcie uczestnicy mogli robić sobie pamiątkowe zdjęcia w dodatkowych, karnawałowych strojach i w „ Fotobudce”.
Pani prowadząca bal nauczyła dzieci pląsu „ Pingwin”, który pod opieką wychowawców uświetnił bal i zachęcił zebranych do wspólnej zabawy. Podczas zabawy prowadzony był kiermasz ciast i ciasteczek, można było również skorzystać z foto budki. Dochód w kwocie 857,51 zł został wpłacony na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziękujemy rodzicom i uczniom za podarowane słodkości.
Również nasi starsi uczniowie świetnie  bawili się, większość z nich przygotowała wspaniałe kostiumy, jak przystało na prawdziwy bal karnawałowy. W trakcie imprezy, pani Dyrektor wręczyła nagrody za udział w konkursach.  Wybrano także króla i królową balu w młodszej i starszej grupie uczniów.  Zabawa była znakomita, wszyscy świetnie się bawili!
Galeria zdjęć!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *