Europejski Dzień Języków

Już po raz kolejny w naszej szkole odbyły się obchody Europejskiego Dnia Języków. Tym razem przygotowania do tego dnia miały charakter projektu, zatytułowanego „Polska i jej sąsiedzi”, w który zaangażowali się uczniowie wszystkich klas naszej szkoły, a także ich wychowawcy.

Galeria zdjęć!!!

Jak to bywa przy projektach, mieliśmy sporo pracy, ale także dużo zabawy, a końcowy efekt był naprawdę niesamowity! Mogliśmy się przed sobą wzajemnie pochwalić wiedzą o naszych sąsiadach, ich stolicach, tradycyjnej kuchni, a także językach, którymi się posługują. Były piosenki w językach: niemieckim, czeskim i słowackim, skecze, a nawet taniec zaprezentowany przez najstarszych uczniów z naszej szkoły. W ten dzień było w szkole kolorowo i wesoło!