Święty Mikołaj w Naszej Szkole

Merry Christmas

Dzień 06.12.2022 r w Szkole w Rykoszynie upłynął w bardzo ciepłej, świątecznej  atmosferze. Tego dnia najmłodszych uczniów naszej szkoły  uczniowie klas I – III i oddziału Przedszkolnego tj. Zerówki odwiedził świąteczny gość Święty Mikołaj, obdarował każdego z uczniów prezentem. Wprowadził serdeczną świąteczną atmosferę przybliżającą okres Świąt Bożego Narodzenia. Zadowoleni, szczęśliwi uczniowie w podzięce za przybycie Mikołaja do Nas i obdarowanie prezentami, zaśpiewali kolędę oraz pastorałkę, z której bardzo ucieszył się nasz gość.  Na zakończenie Święty  Mikołaj podziękował wszystkim uczniom za to, że byli bardzo grzeczni, pięknie mikołajkowo ubrani, za to że pięknie zaśpiewali  kolędę i pastorałkę. Z radością,  opuścił nasze mury by udać się do innych uczniów.

Galeria zdjęć!!!