WITAJ WIOSNO!!!

W związku z tym, że zima w tym roku nie dawała za wygraną Biblioteka i Świetlica Szkolna postanowiły zaprosić wiosnę w progi naszej szkoły! W ramach zajęć świetlicowych uczniowie wykonali elementy dekoracji wiosennych (kwiaty, motyle, ptaszki, słoneczka). Komisja konkursowa zdecydowała, że uczennica Julia Chrabąszcz otrzyma nagrodę za najlepszą dekorację, wszyscy uczniowie, którzy zaangażowali się w akcję otrzymają pamiątkowe dyplomy i punkty dodatnie z zachowania. Nagroda i dyplomy będą do odebrania w szkole po świętach Wielkanocnych.
Pani Teresa Piotrowska przygotowała dla najmłodszych uczniów, konkurs i zajęcia edukacyjne o wiośnie. Uczniowie oddziału przedszkolnego przygotowali na powitanie wiosny wierszyki i piosenki. Swoją wspaniałą recytacją i śpiewem starali się zaprosić wiosnę do nas, bo mają już dość zimy! Wspólnymi siłami ozdobili literki, z których ułożyli napis WIOSNA.
Zabawa była wspaniała, a Zeróweczka pokazała, że potrafi wspaniale się zaprezentować. Zarówno występy, jaki i stroje maluchów były na najwyższym poziomie i wspólnymi siłami zaprosili Panią Wiosnę do naszej szkoły.
Galeria zdjęć!!!