Ślubowania Pierwszoklasistów

W piątek 24 września 2021 roku w Szkole Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego w Rykoszynie odbyła się uroczystość Ślubowania Pierwszoklasistów.

Dwudziestu dwóch uczniów  w obecności pani dyrektor Agaty Skalskiej, pana wójta Zbigniewa Piątka, pani kierownik Referatu Edukacji i Obsługi Placówek Oświatowych Justyny Robak, nauczycieli, uczniów klas II, III i IV oraz  przybyłych rodziców ślubowało, a także zostało pasowanych na Uczniów Klasy Pierwszej Szkoły Podstawowej w Rykoszynie. Pierwszaki zaprezentowały taniec ze śpiewem. Uroczystość wzbogaciły piosenki w wykonaniu uczniów klasy III i IV.

Na pamiątkę Pierwszaki dostały pamiątkowe dyplomy, kuferki z przyborami szkolnymi, koszulki gimnastyczne z imionami i czapki, które będą ich wyróżniać podczas wycieczek i imprez szkolnych, kolorowe długopisy  i radosne uśmiechy-emotikony.

Na zakończenie uroczystości  czekała na dzieci niespodzianka w formie ogromnego tortu – z imionami wszystkich uczniów i wychowawcy klasowego. Po słodkim poczęstunku i pamiątkowych zdjęciach wszyscy uczestnicy rozeszli się do domów.

Ślubowanie opracowała i przeprowadziła wychowawczyni klasy pierwszej Iwona Jakubowska.

Galeria zdjęć!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *