Egzaminy próbne

Nasi ósmoklasiści w dniach od 2 do 4 marca przystąpili do próbnych egzaminów przygotowanych przez WSiP. W reżimie sanitarnym, z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa, uczniowie mogli przekonać się jak będzie wyglądał zbliżający się egzamin, pierwszy ważny sprawdzian w ich życiu. Dla jednych okazał się bardzo łatwy, inni mieli drobne problemy i wątpliwości, ale każdy mógł sprawdzić czego musi się jeszcze nauczyć i co poprawić.
Życzymy jak najlepszych wyników!

Świetlica Szkolna ogłasza akcję „Zapraszamy wiosnę do Szkoły!!!

W związku z tym, że zima w tym roku nie daje za wygraną Świetlica Szkolna postanowiła zaprosić wiosnę w progi naszej szkoły! Mamy nadzieję, że nam w tym pomożecie!!! Zapraszamy wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej w Rykoszynie do wykonania elementów dekoracji wiosennych (kwiaty, motyle, ptaszki, słoneczka, itp.). Dekoracje mogą być w formie przestrzennej lub płaskiej, małe i duże, ale przede wszystkim kolorowe!!!
Każdy uczeń, który wesprze naszą akcję otrzyma punkty dodatnie, a na te najpiękniejsze czekają nagrody rzeczowe. Dekoracje możecie przynosić do piątku 12 marca. Pomóżcie przegnać nam zimę, zapraszamy do wspólnej zabawy!!!

Wychowawcy Świetlicy